n Flower &
confetti
Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Flower &
confetti
n Modern &
natural
Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Modern &
natural
n Special &
lovely
Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Special &
lovely

Make Photos

Lorem ipsum dolor sit amet, eu alia admodum volup

Lorem ipsum dolor sit amet, eu alia admodum volup tua cu hend, rerit tinci dunt nec cu, per an vidit corpora. Nec home delectus ne. Vim viven dum manda mus te, an qui sagam accommo dare.

contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, eu alia admodum volup tua

Lorem ipsum dolor sit amet, eu alia admodum volup tua cu hend, rerit tinci dunt nec cu, per an vidit corpora. Nec home delectus ne.

Ivanka, ďakujeme za expresné predsvadobné fotenie v prirodzenej atmosfére Rovnako za svadoné fotky, úžasne dokážeš zachytiť momenty a emócie Nafotila si nám prekrásnu spomienku na náš svadobný deň ?? Radi si fotenie s Tebou zopakujeme pri ďaľšej rodinnej príležitosti.
Monika a Ivan
Ivka moja milovaná. Práve sme si pozreli fotky z našej svadby a som šialene dojatá, doslovne, pretože mi počas pozerania tiekli slzy. Sú magické, prekrááásne… neskutočnééé! Nevieš si predstaviť aká som šťastná, že si náš deň bola s nami a že si nám to tvojim talentom takto dokonalo zaznamenala. Tie emócie a pocity čo si zachytila a všetky tie krásne detaily, na ktorých sme si počas príprav dali záležať. Brutálna práca drahá! Si moja top fotografka. Aj farby a úprava úplne skvelé!!!
Kristiana & Oto
Fotky sú presne také, aké sme si predstavovali. Sú krásne ale pritom veľmi prirodzené. Majú presne to, čo majú mať. Podarilo sa ti zachytiť tie najkrajšie chvíle z nášho dňa. Vďaka tvojmu prístupu, sme sa aj my, drevorubač a učiteľka, dokázali pri fotení uvoľniť. A to je čo povedať 😀 Úprimne a z celého srdca ĎAKUJEME"
Simona a Jakub